Registr dlužníků online zdarma

registry dlužníků

Výmaz z registru dlužníků

Napsal admin • Aug 15th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Výmaz z registru dlužníků probíhá až po určitých letech, vždy záleží na tom o jaký registr dlužníků se přesně jedná.

Výmaz z registru dlužníků SOLUS

Výmaz z registru dlužníků sdružení SOLUS je možný až po 3 letech od doby, kdy jste uhradily své závazky vůči finanční instituci. Po dobu těchto třech let tedy budete zapsáni v registru dlužníků. A nemáte tedy šanci získat půjčku u které je prověřován registr dlužníků.

Výmaz z bankovního registru dlužníků CBCB

Výmaz z bankovního registru dlužníků CBCB trvá o rok déle. K výmazu tedy dojde až po dlouhých 4 letech. Do té doby jste opět bráni, tak jako by jste byly zapsáni v registru dlužníků. V tomto bankovním registru dlužníků jsou zapojeny všechny banky a hypoteční banky. Jsou tam zapojeny i stavební spořitelny.

Vaše zkušenosti z registry dlužníků

Dolů pod článek do komentářů můžete uvádět vaše zkušnosti z různými registry dlužníků. Případě se můžete zeptat na vše okolo různých registru dlužníků. Je také se možné zeptat na vše okolo dluhů atd.


Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

22 Responses »

 1. Myslím, že registry jsou nutností, ale nedokážu přijmout to, že výmaz z registru probíhá až po 4 letech.

  Copak člověk, který přijde o práci a nemůže splácet se tam dostal proto že tuhle situaci chtěl?

  Je to dobrá věc ale jen pro banky a ne pro lidí. každý má přece právo škobrtnout ale pikat za to 4 roky to je přehnané. Když je vám 30 a potřebujete žít a nejenom vy ale také vaše rodina. Myslím, že naše vlády by se neměli zamýšlet jen nat tím jak trestat dlužníky ale také zajistit lidem odpovídající příjmy. Copak je to normální aby i v dnešní době existovali lidé, kteří za celoměsíční dřinu dostanou 8500 kč čistého, pak je na snadě jak mají asi splácet své závazky a nebo když si nemají půjčovat jak mají například obstarat bydlení pro svou rodinu.
  Můj názor bych shrnul takto:

  Zatočme s našimi zákonodárci a dejme jim ochutnat každodení chlebíček, který nám oni tak rádi servírují.

 2. Pět dní jsme se dostali 1 000,- Kč pod limit kontokorentu v bance a už jsme spadli do registru neplatičů. Mám to chápat tak, že teď kvůli pěti dnům nebudeme moci získat v žádné bance 4 roky úvěr????? Tak to je síla!!!

 3. Zdravím,ja mam nyní nepříjemnou zkušenost,jak uvěr tak hypotéku pravidekně splacím 5let,a minulý měsíc jsem měl vše v poradku,a nyní k mému překvapení jsem v registru,přesto že jsem nic neopoměl,nechapu,stalo se to také někomu z Vás?Nyní žadám centralní banku a muj vypis,nechápu :-(

 4. Ke Komentáři od p.Davida,plně souhlasím.jsem osvč a stačí když vám nezaplatí včas anebo nezaplatí vůbec!A jejich stasndartní vymluva?,,ja nemám”,jenže to vám je platné jak mrtvému zimník,protože nikoho to nezajímá,že vám neplatí a naše zákony jim to umožňují.Když budete dlužít pár korun vezmou vám vše i to co není vaše a když MILIONY A VÍŠ tak se nic neděje! A takto bychom mohly pokračovat do nekonečna!!!!!

 5. Nejlepší je, když se do registru dostanete kvůli pouhým 180kč o nichž jste ani nevěděli, že je dlužíte a když je doplatíte, stejně vás tam dají. A ta určitá společnost vám ještě s klidem řekne, že to máte vše v pořádku a žádné další poplatky a doplatky nemáte.

 6. myslim si že registr dlužníku je největší podvod jaky existuje a zase pražaci ale co hlavně si nechaj všechno zaplatit a davaji informace o vas bez vas

 7. Kdyš zaplatím dluh za který jsem v registru tak mě vimažou aš za čtyři roky? A když ten dluh nezaplatim vubec tak tam budu navždy nebo mě i tak vimažou za ty čtyři roky?

 8. Registr dlužníků je dobrý,ale jak pro koho a za jakou cenu.Syn v 24letech měl dluh u ČS,asi 6tis.,neměl práci.Po uhrazení dluhu/2roky/,má i stavebni spoření,chtěl si vzít úvěr,ale nedostane ho.Chtěl se oženit,zařídit bydlení,rodinu,ale bohužel.Bude pykat.možná se s přítelkyní rozejde,nevím,ale je to tvrdý trest.Nezodpovědní,kteří žijí stále z podpor státu,jezdí na černo apod.,těm nic nehrozí,nic nezaplatí,i když jezdí opakovaně bez jízdenky.Ale Ti,co se snaží a své chyby napraví,to mají moc těžký…….

 9. Dobrý den,zajímalo by mě proč také není registr dlužníků pro firmy.když máte nějaký přeplatek nebo vám mají něco vrátit,tak to si musíme hezky počkat a potom se stane,že třeba nemáte na splátku.To ale nikoho nezajímá.Opět se dupe jen po obyčejných lidech.

 10. Je to pravda, dnešní realita pro byčejné lidi, kteří chtějí slušně žít a zákony vůbec jsou příliš tvrdé.
  Taky se mě zdá přehnané,že člověk nemá nárok na žádné půjčky pod dobu 4 let, když má záznam v registru.:(
  I když se člověk snaží co může,banky jsou neúprosné a přikládají důraz na registr.
  Také finanční poradci.
  Proto se pak člověk cítí bezmocný,bez pomoci,pošpiněný,bez prostředků a podpory druhých lidí.
  Je na vše sám a nikdo ho nechápe.
  Taky se nedočká žádného přijetí.
  Člověk si připadá,že úplně selhal.:(
  Všechno si musí zařizovat sám a čekat jenom,až se překlene potřebaná doba…
  I když by se snažil vyřizovat dál něco a najít řešení,stejně nakonec skončí tam, kde začal.
  Je to prostě začarovaný kruh a všude je nějaký háček.:(
  Kdo nemá silné nervy,má to ještě těžší…:(
  V tomto případě pomůže jenom psychická podpora rodiny a známých, aby to člověk ve zdraví přečkal.

  Zákony pro neplatiče,o registrech, by měli platit také pro firmy,aby firmy, lidi nevyužívali a také pykali.
  Pak se mělo přihlédnout na lidi,kteří svoje závazky neplatili -jen nějakou dobu(krátkou), měli by mít výhodu,oproti těm, kdo neplatí dluhy vůbec! :(

 11. Víte ono seznam dlužníků jak jsem již zde četl od jednoho pána není špatná věc,měla by se však ale zaměřit spíše na ty,co mají miliony a ne na ty chudáky,kteří si chtějí postavit domek za par šupů o rozloze 10×5 m.Stejně tak exekutor to je člověk,kterého si vytvořili boháči aby neměl obyčejný člověk šanci mít aspoň jednu drobnost co mají oni.Ale zamysleme se nad sebou vždyť jsme to právě mi kteří jsme dopustili aby taková havěď existovala a právě i mi se můžeme postarat o to abychom tu havěď vyhubyli jinak bude umírat moc lidí na selhání nervů.Já osobně jsem platil hypotéku poctivě dokonce jsem tam měl i něco navíc ale jelikož na mě udělali podraz tak jsem nezastavil dům a proto mě dali na seznam dlužníků tak vidíte i přesto,že jsem platil jsem se tam dostal.Mějte se všichni moc fajn a těm co dopadli podobně co já,držím palce aby se neoběsily

 12. dobry den my ted s manzelem resime situaci kdy jemu je 43 let a potrebujeme si vzit hypůoteku diky tomu ze se pred par lety rozvadel a jeho byvala zena prestala platit pujcky ktere spolu mely tak se manzel dostal do registru nevinne jen kvuli soudnim tahanicim kdo co bude platit nakonec jsme vse zaplatily my ale registr je po 4 letech vymaz banky vidi ze je vse splacene a presto am nechteji pujcit cekame rodinu a potrebujeme nutne rekonstruovat a diky tomuto vymyslu nemuzeme je to nabednu ta dnesni vlada uz nevi co ma vymyslet ja chapu ze je spousta neplaticu ale ty co to daji doporadku a ma vse splacene tak by k tomu mohlo byt prihlizeno…..prala bych nekolika politikum zit aspon tyden v nasi situaci hned by bylo vse jinak …..uz by vedeli kolik stoji maslo a obyc nakup…..svinaci….a nemluvne o tom ze cikani nemakaj dostavaj prispevky na vse a banka jim take pujci kde to jsme

 13. Vzkaz pro Michaelu už se konečně přestante navazet do romů koukejte na lidi jednim pohledem v OP je napsano narodnost česka a neni tam cikanska

 14. Přečetl jsem si příspěvky…jen shrnu mou zkušenost s Vaší.Já jsem se dostal do registru nepozorností zaměstnankyně spořitelny a když jsem šel s manželkou žádat o hypotéku ouha zápis ….my se na rozdíl od Vás některých po roce boje podařilo spořitelnu dohnat k odpovědnosti a zařídit výmaz.Také si myslíme že by registr měl mít jiná pravidla a měl by rozlišovat skupiny podle zásluh.Drobnosti – výmaz do 6 měsíců … opakované drobnosti do 4 let……a patologickým dlužníkům ponechat záznam navždy.Firmy nevyjímaje.Ty drobnosti u mne znamenají mínusy kontokorentů a různých debetních karet…tam bohužel porušují pravidla fair play banky …jelikož kontokorenty a debetní úvěry jsou automaticky nastaveny tak že si ani nevšimnete že jste v mínuse.Příklad máte debet na cca 20 000…..vyčerpáte a je Vám vypočítána částka splátky dle Vaší smlouvy Včetně úroků ale ouha…..na ostatní poplatky už smlouva nemyslí a ani Vás na bance neupozorní na to že nemáte nárok na celých 20 000 ale musíte myslet na poplatky …no tak se dostanete pod debet teb přečerpáte a než vám připíšou splátku kterou odešlete jste v registru a mají vás pro sebe ona banka u které máte účet i třeba debet dokáže přehlédnout Váš mínus ale u ostatních jste mrtví…..a to na 4 roky.Tak tak nějak to je zařízeno.A s tím že někteří nepřizpůsobiví i přes dluhy a sociální dávky dostanou půjčku že někdo nesouhlasí to je jeho věc ale skutečnost je ve většině případů jasná …kdo pracuje a snaží se ve společnosti prosadit a vše mít ok …ten je na tom nejhůře na jeho píli jsou Ti nepřizpůsobiví závislí. B.

 15. V bance mi tvrdi že jsem v registru. Nejsem si vědoma dluhem. Jak mám zjistit proč.

 16. Bohužel mám i já špatnou zkušenost. Do registru jsem se dostal jen proto, že v jedné nejmenované fa. mají nedůsledné, laksní pracovníky jen s vidinou zisku z prodeje a místo potrestání těchto lidí se hojí na těch, kteří nic nespáchali. Na odcizené doklady v roce 2001, bylo nahlášeno na policii ČR – (policii známý člověk, dokonce i s číslem jednacím), spáchal v roce 2003 podvod a na mé doklady u zmíněného nesvědomitého, laksního prodavače a odebral zboží na fakturu. Dodnes jsem v registru, to je 10-set roků a nikdo nemá snahu toto změnit, přestože mám důkazy o mé nevině. H.

 17. kdyz mam dluh ja,tak to musi byt uhrazeno ihned.ale kdyz ma nekdo zaplatit me i treba nejaka firma.tak musim cekat x let nebo se toho nedockam vubec.

 18. Myslím, že až to úvěrovým společnostem dojde, že vlastně nemohou dát lidem půjčky, protože každý druhý je v registru pak se teprve stane změna. Do registru se dostanete i za to, že se handrkujete např. o povinné ručení, jelikož ho můžete zrušit pouze ke dni výročí pokud tedy auto neprodá atd. Kamarádka byla pojistníkem a přítel auto vlastnil a když se po dlouhých letech rozešli chtěla pojištění zrušit a narazila. Domluvili se, že k výročí to přítel uhradí a pak pojistku převede…jenomže přítel nezaplatil, což si kamarádka nakonec musela zjistit sama (na pojišťovně řekli, že by se to časem dozvěděla) po měsíci dluh za něj uhradila, ale už je v registru. A nic s tím neudělá. Vše má již 2 roky vyrovnané a nic. Navíc do registru pokud máte firmu můžete nahlásit i úhlavního nepřítele, registr to nezajímá, nepotřebuje skoro nic a pravost dokladů, když náhodou něco žádá neověřuje. naprostá byrokracie a zisky zase …. Solus nežije z almužen a proto se nemůžeme divit, že poplatků se banky a úvěrové společnosti jen tak nevzdají. Nemám žádnou půjčku a žádná společnost se ode mě ani závazku nedočká protože solus je pro mě odstrašujícím příkladem. Navíc co si někdo pomůže, že je někde dlužník uveden…solus z něj peníze nevytáhne a tak se budou pakovat další lichváři, kteří nasadí sice stejný úrok jako banky, protože tyto instituce jsou lichváři posvěcené státem vzhledem k poplatkům a úrokům, které si účtují, ale dluhy vymáhají po svém. Takže vynaložíme více peněz za zdravotnictví, protože zmlácených lidí od vymahačů bude přibývat a za chvíli i pohřební služby budou mít žně. Pokud si někdo peníze chce půjčit tak si je vždy někde půjčí bez ohledu na nějaký byrokratický registr.

 19. Bzkaz pro bullet….. ano maji v OP narodnost ceska…. tak v tom pripade…. proc se stale ohanej diskriminaci.. nerikam ze je kazdej stejnej….. ale cokoli se stane hned je to diskriminace jen kvuli tomu ze jsou nebo nejsou Cesi…. Jako je jedno kdo je v cechach… at je to japonec ci ukrajinec ale at dodrzujou pravidla toho daneho statu kde jsou… a ne si to vykladat dle sveho a kdyz to tak neni tak to svadet vse na opet diskriminaci….

 20. Jak to tadytak ctu tak nemam sanci se z registru dostat?to mi nerikejte ze neni zadna cesta,prosim o radu jakou cestou se vydat abych byl uspesne vymazan.Dekuji

 21. Dobrý den,

  taky jsme se dostali do nepříjemnosti s přítelem. Bývalý zaměstnavatel od mého přítele za něho podepsal životní pojistku, tudíš svalšoval jeho podpis. Přítel nic nevěděl a teď přišla exekuce na plat!! Na policii jsme byly ale s překvapením jsme nic nepořídili a jediné co nám bylo zděleno MUSÍTE ZAPLATIT. Takže bohužel to zaplatit musíme ale chtěla jsem se zeptat, když už teda bude v tom registru dlužníků myslíte, že se z něho dostaneme, když to nebyla naše vina, ale podvod?? a nějakým způsobem jim to dokázat??? Přece jenom 3 roky je dlouhá doba a když si člověk zaplatí svůj dluh tak proč by měl tam být dále evidovaný???

  Děkuji

 22. Dostat se do dluhu je dnes snadné…650000 nezaměstnaných čechů a 450000 cizinců u nás zaměstnaných + ty co pracují na černo…….jak mám najít dobře placenou práci nebo vůbec nějakou práci……Ale splácejme své dluhy .