Registr dlužníků online zdarma

registry dlužníků

Registr dlužníků CBCB

Napsal admin • Aug 15th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

V článku si představíme podrobně registr dlužníků CBCB. Registr dlužníků CBCB je bankoví regisr dlužníků, který využívají české banky a hypoteční banky.

Registr dlužníků CBCB od společnosti CBCB

Registr dlužníků CBCB provozuje společnost Czech Banking Credit Bureau, a.s. ( s názvu tedy zkratka CBCB). Jedná se o bankovní registr klientských informací. Využívají ho tedy hlavně banky a další bankovní instituce. V registru jsou zaznamenávany veškeré informace o půjčkách, úvěrech, hypotékách atd.

Zápis v registru dlužníků CBCB

Jako zápis v registru dlužníků CBCB se považuje pokud jste měli problémy se splácením svých půjček a díky tomu jste byly posléze zapsání do bankovního registru dlužníků. Po zápisu již nemáte šanci získat žádnou půjčku u které se prověřuje bankovní registr dlužníků CBCB.

Výmaz z registru dlužníků CBCB

Spousta lidí se ptá jak dlouho trvá výmaz z registru dlužníků CBCB ? Výmaz z tohoto registru dlužníků CBCB trvá celé 3 roky. Což je hodně dlouhá doba a většina lidí nemá čas tak dlouho čekat, až se jim zápis v registru odstraní. Ale nic jiného s tím prostě nejde dělat.


Štítky: , , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

3 Responses »

  1. jsem v cbcb i když jsem nevěděla kdy a za jakých okolností jsem se tam dostala. Měla jsem účet u gee .many benk na dva měsíce.V roce 2002 .Jelikož byla banka hodně daleko tak jse účet zrušila .V dnešní době mi poslala cbcb že jsem dlužníkem u banky.Přímo v bance mi nebyli schopni nic vysvětlit a ani po několikátém volání mobilem jsem se nedověděla kde vznikl problém. Dlužnou částku 2554 kč jsem uhradila ale v registru budu ještě další 4 roky.Nevím co mám dělat a jak z toho ven

  2. Jo to znam do registru daji hned ale ven davaji az po třech letech a kdyz clovek vsechno zaplati tak musi jeste tri roky cekat

  3. My jsem s přítelem nedávno žádali o půjčku,v ge-money nám ji zamítli,ale nechtěli říct proč,tak jsme šli do KB,tam nám bylo zděleno že někde dlužíme 600Kč.I když jsem obvolali veškeré banky u kterých máme účty,všude nám bylo řečeno,že nikde nic nedlužíme a dokonce nám vystavili i potvrzení o bezdlužnosti.No a jediné co nás napadlo bylo,že jsme o jeden den později zaplatili splátku díky problémům v bance s trvalými příkazy.I když jsem četla že díky jednomu až dvou dnům se do registru lidé nedostanou,tak u nás byla asi vyjímka.Jsem opravdu naštvaná a proto jsem se s přítelem rozhodli že konkrétně s českou spořitelnou už nechceme mít nic společného.Ale být jiné pleti nikdo byx si ani nedovolil nic říct natož je tam zapsat.