Registr dlužníků online zdarma

registry dlužníků

Bankovní registr dlužníků

Napsal admin • Aug 15th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Bankovní registr dlužníků využivají banky, hypoteční banky a stavební spořitelny. Jedná se o velký registr dlužníků určeny hlavně pro banky. V článku se dozvíte více informací o tomto bankovním registru dlužníků.

Bankovní registr dlužníků CBCB

Bankovní registr dlužníků CBCB provozuje společnost Czech Banking Credit Bureau, a.s. již od roku 1999. Informuje banky o bonitě jednotlivých klientů. V tomto bankovním registru dlužníků působí všechny banky a hypoteční banky. V tomto registru je veden, každý kdo si vezmte od bank nějaký úvěrové produkt. Můžete to být úvěr, půjčka, hypotéka, kreditní karta, kontokorent, debet atd.

Jak požádat o výpis z registru dlužníků CBCB ?

Můžete si o výpis z registru dlužníků CVCB zažádat poštou. Je ale třeba notářsky ověřený podpis. Můžete také navštívit klientské centrum v Praze. Případně je možné podat žádost přes email. Je třeba však vlastnit digitální podpis.

Výmaz z registru dlužníků CBCB

Výmaz z registru dlužníků CBCB je možný až po třech letech. Vymazání tedy trvá docela dlouho. 3 roky se počítají od té doby, kdy už nemáte u banky závazek a banka o tom dala vědět bankovnímu registru dlužníků.


Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.